Специалист продажби на лекарствени продукти

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Организира търговския процес и комуникира с клиенти, доставчици и контрагенти от различни държави на английски език (основно чрез е-мейл и месинджър).
  • Води преговори с клиенти и доставчици за покупка и продажба на лекарствени продукти.
  • Отговаря за привличане на нови доставчици, клиенти, производители и контрагенти.
  • Организира процесите за доставка, проверка, подготовка и експедиция на стоките и изготвя всички търговски документи.
  • Контролира доставката на продуктите, приемането и обработката им в склада и експедицията им от склада до получаване от клиента.
  • Работи с бази данни и аналитични инструменти за дейността на ББ Фарм.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

  • Доказан опит в търговията.
  • Отлични организационни умения, комуникативност, ангажираност, лоялност.
  • Много добро владеене на английски език (писмено и говоримо - ниво В1/В2).
  • Много добра компютърна грамотност Microsoft Office.
  • Висока степен на организираност и умения за работа в екип.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Постоянен трудов договор на пълен работен ден.
  • Мотивиращо възнаграждение – основна заплата от 2800 лв плюс възможност за допълнителен бонус при постигнати резултати.
  • Работа от приятен офис в центъра на София.
  • Възможност за професионално развитие в сферата на международната търговия.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете:

  • Автобиография на български език.

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.