Ad Premium

Търговски представител

Antal International е глобална мрежа от експерти в подбора на персонал с представителство в над 35 държави с над 140 офиса. Antal присъства на българския пазар от създаването си през 2005г., а през 2023г. отвори нов офис – Витоша. С тази стратегическа стъпка, Antal International демонстрира отдадеността си да бъде една от водещите консултантски компании, предоставяща първокласни решения и услуги в подбора на персонал и Човешките ресурси.

За наш доверен клиент, лидер в сферата на издаването на учебници и учебни помагала, с дългогодишна история, над 50 000 автора, 18 000 издадени заглавия и тираж от над 2 милиарда екземпляра, търсим организирана, динамична и амбициозна личност за позицията Търговски представител.

Основни отговорности:

  • Активно търсене на нови клиенти и поддържане на съществуващи бизнес отношения
  • Презентиране на продуктите на издателската къща пред училища, учители и администратори
  • Организиране и участие в образователни изложения и събития
  • Пътуване за промотиране на продуктите в различни региони в страната
  • Мониторинг и подпомагане на дейността на различните региони в страната
  • Изготвяне на оферти и договаряне на условия с клиенти
  • Следене на пазара и конкурентите и идентифициране на нови възможности за развитие
  • Изготвяне на редовни отчети и анализи на продажбите

Изисквания към кандидатите:

  • 3+ години опит в сферата на продажбите (опит в образователни институции ще се счита предимство)
  • Отлична компютърна грамотност (MS Office, интернет приложения)
  • Отлични комуникативни и презентационни умения
  • Способност за самостоятелна работа и управление на времето
  • Шофьорска книжка категория B
  • Готовност за чести пътувания в рамките на страната
  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Висше образование, предпочитано в сферата на образованието, маркетинга или бизнес администрацията

Нашият клиент предлага:

  • Конкурентно възнаграждение
  • Ваучери за храна
  • Допълнителна здравна застраховка
  • Периодични медицински прегледи
  • Годишен бонус
  • Приятна и динамична работна среда
  • Служебен автомобил
  • Допълнителни корпоративни придобивки

Присъединете се към екипа на нашия клиент, който променя бъдещето на образованието!

Забележка: Ние насърчаваме всеки, който отговаря на посочените в обявата изисквания, да направи своята кандидатура. От своя страна гарантираме спазването на всички приложими национални закони, отнасящи се до конфиденциалността на личните данни и разглеждането на всеки един кандидат при равни условия и възможности. Лиценз №:3529/25.5.2023г.