Кредитен консултант

За наш клиент, един от основните банкови посредници В България, търсим Кредитен консултант.

Какво предлагаме:

• Реална възможност за получаване на много висок месечен доход, обвързан с личните резултати; • Изцяло дигитализирана система на работа със собствена база данни; • Изградени отлични взаимоотношения с банките, позволяващи договарянето на най-добрите условия за клиентите-кредитополучатели, и развитие на партньорска мрежа; • Допълнителни социални придобивки като Multisport карта и доп. здравно осигуряване.

Основни отговорности:

• осъществява среща с потенциални и настоящи клиенти за събиране на информация и подготовка на необходимата документация; • предвижва необходимите документи към различни банкови институции с които фирмата има сключен договор за посредничество и съдейства на клиента при избор най-подходяща оферта; • проявявате проактивност при спечелването на нови клиенти; • привличате нови клиенти и развивате мрежа от потребители.

Изисквания:

• отлични компютърни умения • умения за водене на преговори • комуникативност, организираност, инициативност • динамичен, комуникативен и позитивен човек

Ако търсите сигурен работодател, където можете да разгърнете потенциала си, кандидатствайте като ни изпратите актиално CV.

Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.

Тренквалдер работи с безсрочен лиценз за подбор на персонал №2711