Ad Premium pro

Мениджър Качество

Ние сме Изи Консулт - HR агенция с 20-годишен опит и многобройни успехи в областта на Човешките Ресурси, предлагаща гъвкави решения в процесите по подбор на кадри и управление на персонал. Компанията ни е една от водещите на пазара в България с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен, предлагаме кариерно развитие в цялата страна в следните динамично развиващи се сектори: Финанси, Счетоводство, Маркетинг и продажби, Човешки ресурси, Хотелиерство и туризъм, Аутсорсинг и споделени услуги, Производство и инженерство, Транспорт и логистика, Информационни технологии и други.

За един от нашите партньори, иновативна производствена компания от хранително-вкусовата промишленост, търсим опитен Мениджър Качество, който да се присъедини към екипа им.

Основни изисквания за заемане на длъжността са:

  • Професионален опит на ръководно ниво -минимум 2 години;
  • Професионален опит в хранително-вкусовата промишленост - минимум 3 години;
  • Висше образование в областта на ХВП-микробиолог, инженер химик, инженер–технолог;
  • Познания и опит с въвеждане и подържане на GMP, HACCP, Международни продуктови стандарти (ISO 22 000, IFS и др.)
  • Високо ниво на комуникативност, диалогичност и лидерство;
  • Отлични координационни и аналитични умения;
  • Английски език на много добро ниво;Компютърна грамотност: MS Office, Word, Еxcel.

Основни отговорности:

  • Координирате, поддържате и развивате стандартите, регламентиращи управлението на качеството в предприятието;
  • Отговаряте за приемането на входящите стоки, за освобождаване на произведените продукти и за спиране на всички стоки, за които се определи, че са несъответстващи.
  • Осигурявате силна подкрепа и сътрудничество на Производставения отдел;
  • Създавате, обучавате и развивате екип от специалисти в областта на качеството;
  • Анализирате проблемите по отношение на качеството, постоянно подобряване процесите по отношение управление на качеството.
  • Разработвате, прилагате и поддържате програми и процедури в съответствие със Системата за управление на качеството, целящи насърчаване и подобряване на постиженията в областта на качеството и безопасността на произвежданите продукти;
  • Поддържате връзка с клиенти и доставчици;
  • Кореспондирате с институции, акредитирани лаборатории, изследователски центрове, одитори.

Компанията предлага:

  • Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Дългосрочна работа в компания с високи ценности и стандарти;
  • Възможност за професионална реализация в иновативна производствена компания.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.