Ad Premium

ИНЖЕНЕР - АВТОМАТИЗАЦИЯ / Automation Engineer

За наш ключов клиент – водеща международна производсвтена компания, търсим да назначим ИНЖЕНЕР-АВТОМАТИЗАЦИЯ

Основни отговорности:

  • Анализира и активно участва в прилагане на превантивни мерки и отстраняване на аварийни ситуации (периферно оборудване и прибори, свързани с PLC системи, суб-контролни и пневматични системи)
  • Осигурява постоянна поддръжка и прегледи на компютърната система за управление и програмируемите контролери
  • Участва в разработването и изпълнението на планове за извършване на ремонт и внедряване на нови проекти, като осъществява контрол на подизпълнителите и приема извършена работа
  • Диагностицира, анализира и въвежда промени в автоматизацията на производството
  • Извършва инсталиране и пускане на честотни регулатори за електро двигатели
  • Работи със сензори за разход, ниво, налягане, температура, положение и други, използвани в процесната автоматизация
  • Работи по внедряване на нови проекти в част автоматизация
  • Работи по подобряване нивото на безопасни условия на труд

Изисквания:

  • Висше инженерно образование в областта на автоматика, автоматизацията, електрониката, електротехниката или релевантно
  • Опит на подобна позиция и/ или работа със системни софтуери на за програмиране на PLC Siemens
  • Опит в производствена среда
  • Добри познания за компютърен хардуер, операционни системи, бази данни
  • Разчитане на електрически схеми и работа със софтуер за електрическо проектиране ELPAN, AUTOCAD Electrical,
  • Добро владеене на английски език (работа с техническа документация, кореспонденция и разговор)
  • Добри организационни умения и умения за решаване на проблеми
  • Умения за ефективна комуникация с различни екипи и нива в организацията

Изпратете своята автобиография още днес!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.