Ad Premium

Инженер РЕЕ/SCADA за гр. София

Основни задължения:

  • Визуализира съоръженията в електронния модел на разпределителната електрическа мрежа; Извършва параметризация SCADA и периферните устройства; Осигурява и поддържа техническата документация за SCADA; Осъществява диагностика на SCADA и периферните устройства и остранява възникнали грешки; Поддържа в изправност телемеханичното оборудване, осъществявайки монтаж, демонтаж, проверка, профилактика и настройка; както и поддържане на база от данни и отстраняване на възникнали повреди.

Изисквания:

  • Висше техническо образование степен „Магистър“ по Електроенергетика; Професионален опит – 3 години в сферата на електроенергетиката; V квалификационна група по безопасност на труда; Аналитично мислене; Умение за работа в екип.

Място на работа: гр. София

Ако имаш интерес, очакваме твоята автобиография. Ще се радваме да ти разкажем лично, за нашето предложение към теб!

Информираме Ви, че като администратори на лични данни дружествата на Електрохолд обработват, използват и съхраняват предоставените от Вас лични данни съобразно условията на Политиката за защита на личните данни на кандидати за работа на съответното дружество с цел осъществяване на подбор по настоящата обява, за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантират опазването им в тайна от трети лица. Всяко право по отношение на Вашите лични данни е гарантирано и може да бъде упражнено в съответствие с изискванията на приложимата законова уредба.