Ad Classic

ПЕРСОНАЛ ЗА ХРАНИТЕЛЕН МАГАЗИН (ПЪЛНО И НЕПЪЛНО РАБОТНО ВРЕМЕ)

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент - голяма и утвърдена търговска верига, набираме:

Фирмата наема служители на следните позиции:

  • Касиер-аранжори;

  • Продавачи на щанд;

  • Работници, зареждане на стока;

  • Приемчици;

Основни задължения:

  • Качествено и внимателно обслужване на клиентите на касова зона;

  • Зареждане и етикиране на стоките в търговската зала;

  • Предлагане за продажба на промоционалните артикули;

  • Приготвяне и аранжиране на продукти от щандовите витрини;

  • Приемане на стока и подготовка на заявки;

  • Спазване изискванията за хигиена и безопасност на труда.

Изисквания:

  • Готовност за работа на смени в екип;

  • Коректност и отговорност към работните задачи.

Ние ще Ви предложим:

  • Трудов договор с много добро стартово възнаграждение: 1600-1700 лв. нето за пълно работно време (в зависимост от длъжността);

  • Редовно заплащане и пълни осигуровки;

  • Ваучери за храна на стойност 200 лв. на месец (отделно от заплатата);

  • Допълнително здравно застраховане след шестия месец;

  • 21 дни платен годишен отпуск;

  • Бонуси при специални събития в живота на служителите;

  • Карта за отстъпка при пазаруване.

    Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.