ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Създадена през 1924 г, днес Арома АД е сред водещите български производители на козметични продукти в България и Европа. В сто годишния ни път, компанията се развива в технологично усъвършенство, оперативна ефективност и устойчивост, която ни позволява да поддържаме високо ниво на качеството на нашите услуги и продукти. Като компания с вековен опит, вярваме, че нашата съвременна технология и високо квалифицираните служители, са движещия механизъм на успеха, да превърнем нашите марки в лидер на пазара. Арома Козметикс изминава пътя на успеха заедно с Арома, като маркетира и развива успешно брандовете Здраве, Чисто, Aroma, Parodont Active, Astera и много други, вече над 10 години. Основните пазари, в които оперира са България, страни от ЕС, Балкански регион и Близкия Изток.

Компанията търси за своя екип мотивирана личност за позицията:

Основни задължения и отговорности:

  • Осигурява систематизирана подредба на оперативната счетоводна документация
  • • Текущо отразява част от стопанските операции, протичащи в компанията
  • • Осъществява дейности, свързани с On-line банкиране
  • • Участва в подготовката и провеждането на инвентаризации на активи и пасиви и при отразяване на резултатите, изготвя документите за резултатите от инвентаризациите
  • • Води кореспонденция с НАП, НОИ, НСИ, БНБ при необходимост
  • • Изготвя и подава съответните справки, декларации и отчети - ДДС декларации, Интрастат декларации, декларации по ЗДДФЛ, справки, декларации и отчети към НОИ, НСИ, БНБ и др.
  • • Участва при изготвянето на годишни и месечни финансови отчети, както и различни справки и отчети за нуждите на ръководството

Изисквания:

  • • Висше икономическо образование – специалност Счетоводство и контрол;
  • • Практически опит като оперативен счетоводител (опит като оперативен счетоводител в сектора на бързооборотните стоки е предимство);
  • • Познаване и прилагане на счетоводното (МСС, МСФО) и данъчно законодателство
  • • Отлични компютърни умения;
  • • Опит с ERP системи (опит с MS Dynamics Axapta – предимство);
  • • Отлични познания по MS office – владеене на Excel на много високо ниво, Word;
  • • Опит в счетоводството при ВОП, ВОД, внос, износ е предимство;
  • • Опит в изготвяне на ДДС декларации, Интрастат декларации, справки към НОИ, НСИ, БНБ и др. е предимство;
  • • Аналитична, гъвкава и активна личност
  • • Умение за приоритизиране и управление на времето
  • • Личност с високо чувство на отговорност, лоялност и прецизност в работата
  • • Много добри комуникативни умения и умения за работа в екип

Ние предлагаме:

  • • Мотивиращо месечено възнаграждение;
  • • Придобивки според социалната политика на компанията: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за спортни абонаменти.
  • • Стабилност, сигурност и коректност в трудово-правните отношения;
  • • Отлична работна атмосфера;
  • • Професионално обучение, отлична възможност за развитие и усъвършенстване;
  • • Уважавана от колегите работа в утвърдена компания с възможност за развитие в креативен екип.
  • • Подкрепа за внедряване на нови идеи в практиката;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте, като ни изпратите автобиография и актуална снимка.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю