Ad Premium

Оператор Гранулиране и Пелетизация

Заводът за лекарства на Тева в гр. Дупница търси да присъедини към своя екип машинни оператори в звено „Гранулиране и Пелетизация“ във връзка с въвеждане в работен режим на най-новата ни производствена мощност -Таблетен 4.

За ролята:

Оператор Гранулиране и Пелетизация е отговорен за производството на гранули и пелети, подготвянето на машината в работен режим, настройването й посредством специфичен софтуер и надлежното попълване на партидната документация в електронни системи.
Стартовото възнаграждение за младши оператор без предишен опит на позицията започва от минимум 2200 лв. и включва 1700 лв. брутна месечна заплата, 200 лв. доплащане за работа на смени, 100 лв. гъвкава придобивка, приблизително 100 лв. нощен труд и 100 лв. ваучери за храна.

За информация и въпроси, както и за кандидатстване директно по телефона, моля свържете се с нас на +359 88 9428563.

Основни отговорности:

  • Участва в процеси на производство на гранулни и пелетни смеси и разтвори
  • Сглобява, разглобява и почиства производственото оборудване
  • Попълва необходимата документация, свързана с производствените дейности и дейностите по почистване
  • Работи съобразно правилата на Добрата производствена практика и установените правила за безопасност
  • Почиства и се грижи за производственото оборудване и за помещенията, в които се работи
  • Работи с производствените системи и има отговорности спрямо нивото на позицията

Основни изисквания:

  • Минимум завършен първи гимназиален етап (при навършени 18 г.) или средно/средно-специално образование (техническо, химия, биология)
  • Компютърни умения (наличието им е предимство, но организираме и допълнително обучение при необходимост)
  • Готовност за работа на три смени
  • Първа смяна от 6:00 ч. до 14:00 ч.
  • Втора смяна от 14:00 ч. до 22:00 ч.
  • Трета смяна от 22:00 ч. до 6:00ч.
  • Умения за работа в екип
  • Мотивация, дисциплина, отговорност и желание за работа

Ние предлагаме:

  • Постоянен трудов договор и осигуровки на пълен работен ден
  • Възможности за професионално развитие и следване на ясна кариерна пътека
  • Цялостно въвеждащо обучение с продължителност между 3-6 месеца за отговорностите на позицията с подкрепа от индивидуален ментор (опитен оператор)
  • Възможности за придобиване и надграждане на специфични знания и умения в перспективна индустрия
  • Увеличение след изпитателния срок до 15%
  • Ежегодна актуализация на работната заплата
  • Годишен бонус при добро представяне и постигнати резултати
  • Съвременна работна среда, апаратура и оборудване на световно ниво
  • „Ден за мен от Тева“ – допълнителен неработен ден за семейство и приятели
  • Бонус по програма „Препоръчай приятел“ от 1000 до 1200 лв. за всеки препоръчан кандидат
  • Награди за принос и постижения – Teva Stars
  • Осигурен транспорт от гр. Благоевград, Симитли, Кюстендил, Бобов дол, Сапарева баня, или възможност за релокация в гр. Дупница. Предлагаме пълно съдействие и подкрепа на кандидатите, които се нуждаят от релокация.

Ако проявявате интерес и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.