Ad Premium

Senior Account Manager / Старши Акаунт Мениджър

За наш доверен клиент – водеща компания в сферата на социалните придобивки, търсим Senior Account Manager / Старши Акаунт Мениджър.

Длъжности и задължения:

  • Достигане на индивидуални продажбени цели чрез намирането на нови клиенти и развитието на продажби при текущи такива
  • Правене на зададения брой обаждания/посещения според продажбените очаквания
  • Планиране на продажбени дейности с цел оптимизиране на изразходено време и ресурси
  • Посещения на клиенти и партньори
  • Прилагане на ценова политика в рамките на авторитета на служителя
  • Проследяване на нова информация относно съществуващи или потенциални клиенти и партньори
  • Идентифициране и анализиране на нуждите на клиенти и промотиране на стандартни услуги в комбинация с персонализиране решения
  • Ясна комуникация с клиенти относно тип услуги предлагани от компанията и запознаване с правила и условия
  • Консултиране на клиенти относно таксувания, нови регулации, ЧР и маркетинг политики

Изисквания:

  • Бакалавър в релевантна сфера
  • Богат опит в акаунт мениджмънт
  • Бизнес среда познания
  • Добро ниво на Английски език
  • Опит с ERP системи и MS Office
  • Умения в продажби и преговори
  • Способност за организиране, планиране и приоритизиране в динамична обстановка
  • Отлични комуникационни и координационни умения
  • Автономност, гъвкавост и адаптация
  • Шофьорска книжка

Офертата:

  • Гъвкава работна обстановка
  • 20 дни годишен отпуск с 2 допълнителни дни
  • Автомобил за служебно и лично ползване
  • 200 лв. ваучери за храна
  • Допълнително здравно осигуряване + Застраховка живот
  • Бонуси за Рожден Ден, Великден и Коледа
  • 5 дни платен отпуск за грижа за роднина
  • Програма осигуряваща служителите с психологически, финансови и правни консултации
  • Заплащане при майчинство/бащинство
  • Високо ниво автономност и независимост

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта №1814 от 08.12.2014