Ad Premium

Специалист обработка на данни с френски/нидерландски език

The Adecco Group е световният лидер в сферата на човешките ресурси и е една от компаниите в листата на Global Fortune 500. В Adecco ежедневно свързваме над 700 000 души от 60 държави по света с възможности за работа при водещи и проверени работодатели. Но нашата цел не се ограничава до това просто да намираме нова работа за хората – нашата цел е да помогнем на Вас да откриете пълноценна работа, идеалната позиция, на която ще правите това, което обичате. За нас това не е просто работа, това е нашата страст.

За наш доверен клиент, водеща компания в сектора на бързооборотните стоки (FMCG), търсим Специалист обработка на данни с френски/нидерландски език.

Основни отговорности:

  • Създаване на нови клиентски профили и грижа за бъдещи актуализации и поддръжка на данните.
  • Идентифициране на области за подобряване на качеството на данните и подпомагане на разрешаването на проблеми с качеството на данните чрез подходящи методи за откриване и коригиране на грешки, контрол и подобрение на процесите.
  • Съдействие при анализ и разрешаване на проблеми, свързани с главни данни.
  • Тясна работа с бизнес отделите за идентифициране на възможности за почистване на данни.
  • Помага при прилагането и внедряването на процедури за стандарти на данните и насоки.

Изисквания:

  • Владеене на френски или нидерландски език (минимум ниво B2).
  • Опит в обработка на данни или административна работа е предимство.
  • Отлични компютърни умения и опит с MS Excel.
  • Предишен опит с използването на Salesforce или друга ERP система е предимство.
  • Аналитично мислене и внимание към детайлите.

Какво предлагаме:

  • Конкурентно възнаграждение
  • Социални придобивки и корпоративни отстъпки
  • Възможности за кариерно развитие
  • Модерна и комфортна работна среда
  • Хибридни и гъвкави условия на работа

В случай, че припознавате себе си, не се колебайте да кандидатствате още днес! Ще очакваме Вашето СВ на английски език. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814