Ad Premium pro

МЛАДШИ ЕКСПЕРТ ЖИЛИЩНО КРЕДИТИРАНЕ - ГР. СОФИЯ

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации; Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност; Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи; Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

За свой специализиран Жилищен център в град София Пощенска банка търси да назначи опитен, мотивиран и ориентиран към постижения

МЛАДШИ ЕКСПЕРТ ЖИЛИЩНО КРЕДИТИРАНЕ

Изисквания за позицията са:

  • Висше образование - икономическа специалност;
  • Професионален опит в банка или друга финансова институция;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Мотивация за постигане на резултати;
  • Владеенето на английски език (писмено и говоримо) е предимство;
  • Добра компютърна грамотност (MS Office).

Отговорностите за позицията са:

  • Активно работи за привличане на нови клиенти в това число срещи и презентации при целеви клиенти на Банката;
  • Предоставя високо качество на обслужване на клиентите и спазва корпоративните стандарти на Банката;
  • Идентифицира и установява контакт с нови клиенти и им представя банковите кредитни продукти и услуги;
  • Анализира финансова информация, подготвя предложения за кредит, дава становища за одобрение на кредити, подготвя и окомплектова кредитните предложения.

Предлагаме ти:

• Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране • Възможност за професионално и личностно развитие • Ясно дефинирани кариерни пътеки • Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване • Работа в приятелскa и динамична среда • Участие в разнообразни социално-отговорни дейности • Карта Multisport на преференциална цена • Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с предварително одобрените кандидати при пълна конфиденциалност.