Ad Premium

Технически ръководител на строителен обект

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За един от нашите клиенти, водеща компания в областта на Жилищното строителство търсим да назначим: Технически ръководител на строителен обект

Задължения и отговорности:

  • Проверява и изучава подробно проектите по всички части.
  • Участва и изпълнява задълженията си по взаимоотношенията си с другите технически ръководители, инвеститорски контрол, надзора и работниците.
  • Организира, ръководи и контролира изпълнението на строителните и монтажните работи по обем, време и качество като дава постоянни указания.
  • Води предвидените за съответния вид работа дневници и съставя актове за видовете работи, които подлежат на закриване.
  • Участва при изпитанията и предаването на обекта в съответствие със задълженията му.

Изисквания за позицията:

  • Образование: средно специално или висше техническо;
  • Опит на подобна позиция;
  • Познаване на нормативната уредба и документите, свързани с дейността - Познаване на правилата за безопасна работа;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Способност за адекватни и бързи решения по време на работа;
  • Точност, дисциплинираност, отговорност, прецизност, лоялност и дискретност.

Компанията предлага:

  • Добро заплащане, обвързано с постигнатите резултати;
  • Фирмено обучение - възможност за кариерно развитие;
  • Коректно и лоялно отношение, уважение на личността, признание, при постигане на желаните резултати;
  • Постоянна и дългосрочна заетост;
  • Много добри условия на работа;
  • Високи стандарти на работа.

Ако отговаряте на изискванията, моля, изпратете автобиографията си за незабавно разглеждане. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Лиценз за наемане на работа от Националната агенция по заетостта № 1814 от 08.12.2014 г.