Ad Premium

ИНЖЕНЕР - ФИЗИК / Тестов инженер/

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, ИНОВАТИВНА КОМПАНИЯ в сферата на изследователската и развойна дейност, търсим да назначим: ИНЖЕНЕР - ФИЗИК / Тестов инженер в развойна дейност/

Основни отговорности:

  • Извършване на тестове с използването на плазмотрони, при различни параметри на налягане, големина на захранване и др;
  • Подпомагане на останалите звена в компанията, като изработка на части, ел. оборудване (захранване), софтуер и системи;
  • Извършване на сглобяване/ разглобяване на отделните компоненти на тестово оборудване, промени на тестовите съоръжения и методи и готовност за ръчен труд;
  • Обобщаване на информацията от проведените тестове и изготвяне на доклади за ръководството на компанията.

Основни изисквания:

  • Завършено висше образование специалност "Инженерна физика" или друга подобна;
  • Опит на подобна позиция, ще бъде предимство;
  • Добро владеене на английски език - писменно и говоримо;
  • Ентусиазиран сте да учите нови неща и да се развивате.

Компанията предлага:

  • Въвеждащо обучение;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Възможност за кариерно развитие.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете Автобиографията си на английски език! Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814