Ad Premium

Сервизен инженер /електротехника/

The Adecco Group е световният лидер в сферата на човешките ресурси и е една от компаниите в листата на Global Fortune 500. В Adecco ежедневно свързваме над 700 000 души от 60 държави по света с възможности за работа при водещи и проверени работодатели. Но нашата цел не се ограничава до това просто да намираме нова работа за хората – нашата цел е да помогнем на Вас да откриете пълноценна работа, идеалната позиция, на която ще правите това, което обичате. За нас това не е просто работа, това е нашата страст.

За наш доверен клиент - компания, която разработва и произвежда изделия в областта на електротехниката и силовата електроника, търсим да назначим Сервизен инженер.

Основни отговорности:

  • Инсталиране и въвеждане в експлоатация на високоволтови линейни двигатели и системи за съхранение на енергия
  • Диагностика на грешки, ремонт и модернизация на системите на място при клиент (локации в различни държави)
  • Следпродажбено обслужване и подкрепа на инженерния екип в България, Германия и Швейцария
  • Създаване и адаптиране на документация на английски език

Изисквания:

  • Средно специално или инженерно образование със специализация в областта на електротехниката и електрониката
  • Добро владеене на английски език (минимум B2)
  • Готовност за работа в международни екипи
  • Готовност за поемане на дългосрочни ангажименти зад граница (до 10 седмици)

Компанията предлага:

  • Атрактивно възнаграждение
  • Съдействие за лично и професионално развитие
  • Пакет социални придобивки
  • Отлични условия на труд
  • Дългосрочни трудови отношения

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814