Ad Premium

Техник телекомуникации

Търсим Техник телекомуникации.

Основни отговорности:

Монтаж на телекомуникационно оборудване, антенно-фидерни системи, радио-релейни линии, токозахранващи системи и батерии; Обслужване и поддръжка на мрежова инфраструктура и захранване на базови станции на мобилни оператори; Работа на височина; Познаване и спазване на изискванията по безопасни условия на труд; Изпълнение на поставените задачи спрямо техническа документация и изискванията на клиента; Командировки в страната и чужбина;

Изисквания за позицията:

Средно образование; Умения за работа с ръчни инструменти, машини и лични предпазни средства; Добри организационни и комуникационни умения; Работа в екип; Отговорност и лоялност; Шофьорска книжка – категория В; Опит и умения за работа на височина ще се считат за предимство; Средно техническо образование ще се счита за предимство;

Какво предлагаме:

Работа във водеща компания; Обучения спрямо нуждите за развитие на различни умения; Предизвикателна и динамична работна среда; Условия за реализация и развитие; Възможност за работа в чужбина; Конкурентно възнаграждение; Допълнителни стимули и гъвкава система за социални придобивки; Допълнителни бонуси спрямо постигнатите резултати; Допълнително здравно осигуряване; Допълнителен платен годишен отпуск;