Шофьор доставки

Логикорп ЕООД е част от Юнимастърс Лоджистикс – един от лидерите на българския пазар в областта на спедицията по въздух, море и суша и комплексните логистични решения. Във връзка с успешното развитие на нашите услуги търсим отговорна и мотивирана личност за заемане на длъжността:

ШОФЬОР ДОСТАВКИ

ПРЕДИМСТВА НА РАБОТНОТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ • Трудов договор в утвърдена компания с високи стандарти

• Работа в сплотен екип от мотивирани професионалисти

• Автопарк от съвсем нови и добре поддържани МПС

• Регулирано работно време

• Отлични условия на труд и възнаграждение

• Бонусна система

• Допълнителни социални придобивки.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ: • Управление на лекотоварен автомобил - бус 5/8/10 палето места с падащ борд

• Доставка на различни видове пратки и товари до крайни клиенти и логистични бази в гр. София и област София

• Участие в товаро-разтоварните операции

• Работа с мобилно устройство за отразяване на движението на доставките

• Коректно попълване на информацията и отчитане на документите във връзка с осъществените превози

• Изпълнение на назначените му транспортни курсове точно и в срок

• Спазване на приложимите правила и разпоредби при шофиране, както и процедурите и стандартите на компанията

ИЗИСКВАНИЯ: • Завършено средно образование

• Минимум 1 година опит в доставка на пратки и товари с лекотоварен или друг вид автомобил

• Много добро познаване на пътната мрежа в София и региона

• Свидетелство за управление на автомобил категория В, без нарушения • Организираност, отговорност и прецизност.

При проявен интерес, моля кандидатствайте като изпратите актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от вас, са стриктно защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.