Advertisement Премиум

Специалист снабдяване и логистика

Нашият клиент е утвърдено от 20г. в България модерно предприятие за проектиране, производство на хидравлични детайли и елементи. Фирмата извършва доставки на хидравлично оборудване в Европа, САЩ, Азия. Във връзка с развитието на дейността си, предприятието търси: Специалист снабдяване и логистика

Ключови отговорности:

  • Организира и планира изпълнението на заявки за поръчки на материали и суровини от доставчици;
  • Води документация и проследява цялостния процес, свързан със заявките за материали и поръчки навреме;
  • Организира на транспорт и логистика, свързан със заявките на материали, транспорт.
  • Поддържа контакт с доставчиците във връзка с договаряне на цени и условия.
  • Поддържа и актуализира специализирана база данни на доставчици
  • Работи със специализиран софтуер.
  • Участва в подготовката на митнически документи за внос/износ
  • Участва в търсенето и преговорите с нови доставчици за най-добри условия

Изисквания: Висше образование; Професионален опит договаряне и закупуване на суровини и логистика – 2-3г; Опит в производствена компания ще се счита за предимство; Владеене на английски език – добро ниво (писмено и говоримо); Много добра компютърна грамотност, опит с специализиран софтуер е предимство; Компанията предлага:

Работа за стабилна и иновативна в бранша си компания производител с утвърдени стандарти за качество. Възможност за професионално развитие и израстване; Редовно и сигурно заплащане. Регламентирано работно време /редовна смяна/. Социални придобивки;

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.