Advertisement Премиум

СЛУЖИТЕЛИ В СКЛАД

oфис пийпъл България“ ЕООД е част от международна компания за подбор и набиране на персонал, предоставяща HR услуги и решения в редица страни в Европа. Свободното движение на работна сила е съвременната тенденция в HR индустрията и наша мисия е да подпомагаме кандидатите да намерят най-добрата работа за тях, независимо от локацията.

За наш клиент в гр. София - динамична и растяща компания в сферата на логистиката, специализираща в складово управление и доставки на стоки, търсим ентусиазирани и отговорни кандидати.

Предлагаме:

  • Основно възнаграждение;
  • 200 BGN – ваучери за храна / месец;
  • 40 – часова работна седмица (07:00ч. - 16:00ч);
  • 13-та заплата;
  • Карта за градски транспорт;
  • Възможности за професионален и кариерен растеж в динамична и стабилна компания;
  • Приятна работна обстановка и подкрепа от екипа на колеги;
  • Платено обучение;
  • Специализирано работно облекло.

Изисквания:

  • Опит в складово управление е предимство, но не е задължително;
  • Отговорност и внимание към детайлите;
  • Способност за ефективна работа както самостоятелно, така и в екип;
  • Отлични комуникативни умения.

Задължения:

  • Приемане и разтоварване на стоки, съгласно зададените процедури и стандарти на компанията;
  • Организиране и подреждане на стоките на склада за максимална ефективност и достъпност;
  • Изпълнение на поръчки за доставка, включително събиране, опаковане и подготовка за транспорт;
  • Поддържане на чистота и ред в работното пространство.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля кандидатствайте с бутона „Кандидатствай“.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

*Информираме Ви, че данните, които доброволно ни предоставяте, са лични данни и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. „oфис пийпъл България“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма.

„oфис пийпъл България“ ЕООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3497 от 29.03.2023*