Ad Premium

Служител техническа поддръжка в бизнес сграда

Мобайл Системс ООД търси за свой партньор отговорна, енергична и сръчна личност за позицията: Служител техническа поддръжка в луксозна бизнес сграда.

Какви са отговорностите на техническата поддръжка:

Дейности по поддръжка

  • Всекидневен оглед на общи части към сградата и констатация при наличие на неизправности по част електро, ВиК, ОВК, механизми към врати и други прилежащи съоръжения към сградата;
  • Периодичен преглед на офисни помещения към сградата и констатация при наличие на неизправности по различните части и сградни инсталации;
  • Подсигурява безпроблемна и безаварийна работа на машини, оборудване, инсталации и съоръжения към сградата, като при установяване на нередност своевременно уведомява Управител на сградата;
  • Ежедневна поддръжка на сутеренни нива (подземни паркинги) в изряден вид;
  • Поддръжка на прилежащи части към сградата в изряден вид;
  • Съблюдаване и асистиране при извършвани дейности от изпълнителни фирми;
  • Снегопочистване на прилежащи площи към сградата;Дребни СМР дейности:
  • Умения за различни дребни ремонтни дейности – поправки (шпакловка), боядисване, мебели и други при възникнала необходимост;
  • Демонтаж и монтаж на осветителни тела, ключове и контакти при констатиран проблем;

Какво ще се радваме да видим от кандидата:

  • Опит на подобна позиция минимум 3 години;
  • Умения за работа с инструменти и машини за дейности от общ характер;
  • Отговорност, сръчност, бързина и професионално отношение към поверената му длъжност;
  • Умения за работа в екип;
  • Добри комуникативни умения;
  • Завършено техническо образование;
  • Шофьорска книжка – кат. В.

Какво предлагаме ние:

  • Сигурност, коректност в трудовите взаимоотношения и дългосрочен ангажимент;
  • Постоянен трудов договор – нетно месечно възнаграждение между 1500 -1800 лв (нето);
  • Сезонно работно облекло;
  • Фирмено обучение по детайли и особености към сградата;
  • Работен график – 5 дневна работна седмица (понеделник – петък) с часови диапазон от 08:00 до 17:00 часа;
  • Работа в динамична среда и екип от професионалисти;
  • Топ локация, в близост до метростанция Витоша и Мол Парадайс.

*Ако отговаряте на изброените изисквания и предложението ни представлява интерес, моля изпратете ни автобиография. Всички кандидатури ще се разглеждат при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи ще бъдат поканени за интервю.