Ad Premium

Оперативен счетоводител

Ние сме Тренквалдер – австрийска компания, лидер в областта на човешките ресурси, с повече от 200 офиса в 16 европейски държави и над 17 години опит на българския пазар. За наш партньор, в сферата на логистиката, търсим Оперативен счетоводител

Какви ще са твоите отговорности?

  • Обработка на входящи и изходящи фактури, банкови извлечения и месечни ведомости;
  • Следене на месечните вътрешнофирмени салда на клиенти, доставчици и текущи сметки;
  • Изготвяне и подаване на ДДС декларации;

Какво очакваме от теб?

  • Висше образование по Счетоводство или Финанси;
  • Предходен опит между 3 и 5 години;
  • Компютърна грамотност MS office, добро ниво на Excel;
  • Много добро ниво на английски език писмено и говоримо
  • Желание и възможност за командировки извън страната

Какво ти предлагаме?

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Стабилност и коректност на трудовите отношения;
  • Кариерни и професионални възможности в динамична и многонационална работна среда;
  • Ако отговаряте на изискванията и желаете да работите в сферата на счетоводството ще се радвам да се запознаем!

Ние гарантираме пълна конфиденциалност.

Вашите данни са защитени според смисъла на ЗЗЛД.

Регистрация в МТСП №403 до 09.06.2027 год