Ad Premium

Складов работник

Ние от Schneider Electric вярваме, че достъпът до енергия е основно човешко право. Искаме всички на нашата планета да бъдат снабдени с безопасна, надеждна, ефективна и устойчива енергия. Нашите технологии гарантират, че Life is On навсякъде, за всички и във всеки момент. Нашите решения позволяват животът да бъде по-свързан, устойчив, ефективен, надежден и безопасен. Ние, Scheider Electirc, имаме висока експертиза в енергийния мениджмънт и автоматизация и имаме уникално присъствие в глобален план чрез нашите 160 000 служители по целия свят. Заводът на Schneider Electric в Пловдив е най-голямото производствено звено на Schneider Electric в Европа за крайно нисковолтово оборудване и стана Smart Factory през 2019 г. (първа умна фабрика за Югоизточна Европа). В тази връзка, развиваме екипа си и Ви предлагаме възможността да бъдете Склададжия в нашия завод.

Основни дейности и отговорности:

  • Изпълнява механизирани товарно-разтоварни дейности на територията предприятието;
  • Извършва приемане и преместване на получените материали;
  • Извършва транспорт и зарежда работните станции с материали спрямо изискванията на вътрешно-производствени стандарти на компанията;
  • Извършва евакуация на готовата продукция към зоните за опаковка и екпседиция;
  • Работи с интегрирана информационна ситема за управление на складовите запаси;
  • Участва в процесите на частична и пълна инвентаризация, на съхраняваните стоки.
  • Въвежда и обработва данни, за получените доставки и експедиция в информационната система

Изисквания към кандидата:

  • Правоспособност за работа с кари и актуално свидетелство за управление на електрокар;
  • Концентрация и внимание към детайлите;
  • Дисциплина, отговорност и организираност;
  • Комуникативност и умение за работа в екип;
  • Завършено средно образование

Условия:

  • Трисменен режим на работа
  • Месторабота - с. Радиново, Индустриална зона Пловдив – Завод на „Шнайдер Електрик България” ЕООД
  • Постоянна заетост

Компанията предлага:

  • Ваучери за храна в размер на 200 лв.
  • Дневна субсидия в столова в размер на 3 лв
  • Допълнително медицинско осигуряване
  • Безплатен служебен транспорт от Пловдив, Пазарджик, Кричим, Перущица, Устина, Брестовица, Златитрап, Съединение, Стамболийски, Бенковски, Огняново, Хаджиево, Триводици, Ветрендол, Братаница, Звъничево
  • Обучение на работното място
  • Добри работни условия