Ad Premium

Служители за централен склад /МЪЖЕ И ЖЕНИ/

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент- една от най-големите вериги супермаркети

Наемаме Служители за централен склад в с. Столник /МЪЖЕ И ЖЕНИ/

Ако търсите ново предизвикателство в утвърдена компания, не се колебайте да се свържете с нас на тел: 0882904405 и 0882362195

Кандидатствай, за да получиш:

  • Tрудов договор, редовно заплащане и пълни осигуровки;
  • Допълнителен месечен бонус в зависимост от резултатите;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Допълнителни ваучери за храна-200лв;
  • 80лв осигурени за храна в Логистичната база;
  • Възможност за избор на работна смяна;
  • Карта за спорт на преференциални цени;
  • 5 % или 10 % отстъпка при пазаруване;
  • Осигурено работно облекло;
  • Осигурен безплатен транспорт от определени дестинации: Люлин, Дружба, Левски, Младост, Лъвов мост;
  • Осигурен транспорт от други населени места извън София: Ботевград, Ихтиман, Живково, Пирдоп, Златица;

Задължения:

  • Извършва товарно-разтоварни дейности на територията на предприятието;
  • Отговаря за извозването и разделянето на товара;
  • Етикира, подготвя и товари стоката спрямо заявка;
  • Спазва условията за безопасност на труда;

Изисквания:

  • Готовност за работа смени;
  • Работа с кари и високоповдигачи е предимство;
  • Отговорност към работата, изпълнителност и дисциплинираност;
  • Предишен опит е предимство;

Позицията е подходяща за кандидати с опит като: работник, склададжия, комисионер, пикър, оператор, служител в производство, опаковане, подреждане, товаро-разтоварна дейност, палетиране, сортировач, сътрудник, приемчик стока, пикер, ремонт, складова дейност, пакетаж, логистика, зареждане, снабдяване;**

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 392/02.03.2022 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2027 г.