Ad Premium

Хигиенист

ВИП Секюрити е компания с над 24-годишна история. За времето, в което е на пазара, ВИП Секюрити е доказала своя професионализъм и високото качество на пълния спектър услуги в сферата на сигурността, които предоставя.

Организацията ни постоянно разширява дейността си и следвайки динамичното си развитие търсим нови колеги, които да се присъединят към екипа ни от професионалисти на позицията " Хигиенист“.

Основни отговорности:

· Извършва почистване на определени работни и търговски помещения и площи; · Поддържа високо ниво на чистота и подреденост; · Подава своевременно информация относно необходимите и налични препарати и материали, обезпечаващи високото ниво на чистота и подреденост. · Извършва регулярни проверки на обекта и следи за качественото изпълнение на услугата;

Изисквания:

· Отговорност и прецизност в работата; · Перфекционизъм и желание за работа; · Внимание към детайлите;
· Професионално отношение към задълженията;
· Умения за работа в екип;

Нашето предложение:

· Отлични условия за работа по най-високи стандарти; · Възможност за реализация в компания лидер на българския пазар; · Трудов договор с много добро възнаграждение;
· Ваучери за храна;

Може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография или ни посетите на място в централния офис през всеки работен ден от 08:00 до 16.30ч. Адрес бул. "Цариградско шосе" N141 (метростанция "Интер Експо Център"). Телефон за връзка: +359 89 4469460 Само одобрените по документи кандидати ще бъдат интервюирани.

Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно на „ВИП СЕКЮРИТИ“ ЕООД. Дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство