Ad Premium pro

Мотокарист - Костинброд

ОТГОВОРНОСТИ:

Управлява мотокара по безопасен начин, без риск за здравето на служителите или от увреждане на стоката; Изпълнява различни складови задачи-товарене, разтоварване и складиране на материали и готова продукция; Спазва стриктно правилата за здраве и безопастност; Отговорен е за опазване на стоково-материалните ценности, с които работи.

ИЗИСКВАНИЯ:

Свидетелство за управление на мотокар; Средно/Средно професионално училище, като Висше образование с технически профил ще се счита за предимство; Предишен опит в производствена компания е предимство; Отговорност и внимание към детайла; Умения за работа в екип; Гъвкавост и инициативност; Готовност за работа по график на 8-часови смени, включително и нощни.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Сертифициране, опреснителни курсове, професионални обучения и издаване на свидетелство за управление на мотокари изцяло финансирани от работодателя. Общо брутно възнаграждение от 2 050 лв. до 3 050 лв., което включва от 1 500 лв. до 2 500 лв. средно месечно заплащане в зависимост от изработеното; плюс ~200лв работа на смени; ~150 лв нощен труд в зависимост от отработените часове; ~200 лв ваучери за храна; постоянен трудов договор и осигуровки. 200 лева еднократен бонус „Добре дошъл“;

Придобивки:

Платен годишен отпуск - 20 работни дни по КТ и допълнителни дни според позицията; Допълнително здравно осигуряване, включващо болнична и доболнична помощ; здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства; Организиран служебен транспорт/осигуряване на карти за гориво, съгласно политиката при определени условия; Подпомагане с пакет за РЕЛОКАЦИЯ за кандидати с отдалечена локация; Осигурено работно облекло; Допълнителен бонус за Коледа и Великден, Бонус при участие в програма „Доведи приятел; Подарък по социалната политика на компанията за специални събития; Възможност за издаване на карта за спорт; Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти; Работна среда с добри практики, позитивна атмосфера и възможност за развитие