Ad Premium

Специалист, маркировки

Търсим Специалист, маркировки.

Задължения:

• Организира и поддържа база данни с актуалните маркировки за всеки пазар; • Внедрява в производството нови маркировки; • Подготвя и проверява необходимите маркировки преди стартиране на производствения процес; • Информира своевременно производството в случай на невъзможност или забава; • Проследява наличностите на всички материали, свързани с дейността по маркиране на продуктите и при нужда изготвя заявка към отдел Доставки; • Информира отговорните за планирането на производството при евентуални проблеми, свързани с изпълнението на поръчките;

Изисквания за длъжността:

• Средно или висше образование • Компютърна грамотност и технически умения отлични: MS Office (Word, Colos, Clarisoft, Nicelabel, Excel, Power Point, Outlook); • Владеене на чужди езици: Препоръчително английски език; • Умения: Лоялност, дисциплинираност, отговорност; • Готовност за работа на смени - 1-ва и 2-ра смяна;

Предлагаме:

• Работа в бързоразвиваща се компания; • Заплащане адекватно на вложените усилия и постижения; • Вътрешнофирмено обучение; • Ваучери за храна в размер 200 лв.; • Атрактивна бонусна схема; • Социален пакет;