Ad Premium

СПЕЦИАЛИСТ ПРОИЗВОДСТВЕН КАПАЦИТЕТ

Tърсим СПЕЦИАЛИСТ ПРОИЗВОДСТВЕН КАПАЦИТЕТ.

Основна цел на работата:

Анализ, изчисление и прогнозиране на производствен капацитет.

Основни задължения:

  • Следи и анализира производственият капацитет и натовареността на производствените единици, отчитайки производствените поръчки, натовареността на операторите и оборудването в съответното производство.
  • Отговаря за производственото нормиране, като синхронизира времето на операциите, на линиите и на процесите;
  • Актуализира данните в системата SAP, както и модулите в отчетната система, свързани с производствения капацитет и операциите;
  • Извършва анализ на ефективността на производствените линии и времето на операциите;
  • Предоставя информацията на заинтересованите лица;
  • Участва в поддържането и развитието на информационната система на производството;

Изисквания:

  • Висше образование;
  • Добра компютърна грамотност – владеене на Excel, PowerPoint и Word e задължително;
  • С позитивна нагласа и с умения да работи както самостоятелно, така и в екип;
  • Умения за разрешаване на проблеми и проявяване на гъвкавост при промяна на приоритетите;
  • Отлични организационни умения и добри комуникативни умения;
  • Английски език – ниво pre-intermediate (писмено и говоримо);
  • Готовност за работа в производствена среда;
  • Предишен опит в прогнозиране и анализиране на производствен капацитет се счита за предимство;

Условия:

  • Добър социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
  • Редовна смяна;
  • Осигурено обучение;