Експерт продажби

Tомбоу България EООД е дъщерно дружество на Up Group, лидер в областта на предплатените корпоративни решения. С 60 години опит в 23 държави на 4 континента ние обслужваме 22 милиона потребители от 1 милион клиенти в 800,000 търговски обекта.

Поради разширяване на портфолиото и клиентската ни мрежа, търсим енергичен, динамичен и комуникативен търговец, който да стане част от нашия успешен екип на позиция ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ.

Вашите отговорности: • Привличане на нови клиенти чрез директен контакт • Консултиране и проследяване на заявките на настоящи клиенти • Подсигуряване изпълнението на целите и бюджета на своето портфолио • Постоянен мониторинг на пазара • Активно участие във всички маркетингови кампании на фирмата • Периодично отчитане на своята дейност в региона и достигнатите нива на продажби.

Нашите изисквания: • Минимум 3 години опит в работа с бизнес клиенти • Проактивност и насоченост към продажби • Гъвкаво мислене и способност за убеждаване • Отлични комуникативни умения и емоционално равновесие • Умения за работа в екип • Добра компютърна грамотност • Добро ниво на владеене на английски език • Шофьорска книжка (активен шофьор)

Ние предлагаме: • Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна търговска компания • Конкурентно възнаграждение като твърда заплата • Мотивираща бонусна система (основен + допълнителен бонус) • Пакет от социални придобивки v 25 дни платен годишен отпуск v Ваучери за храна v Допълнително здравно осигуряване v Ваучер за рожден ден v Финансова подкрепа при раждане на дете v Възможност за работа от вкъщи до 2 дни на седмица • 5 дневна работна седмица от 9:00 до 18:00 ч. с 60 мин. обедна почивка • Служебен автомобил и за лично ползване • Уютен офис в топ центъра на София • Високи стандарти, утвърдени процедури и отлична работна среда

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни подробно CV и снимка. Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи. Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.