Оперативен счетоводител

Оперативен счетоводител Във връзка с разрастването на компанията търсим нов член на нашия опитен и професионален екип, на позицията „Оперативен счетоводител"

Нашият бъдещ колега ще има следнита отговорности:

  • Подреждане и осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
  • Изготвяне на ДДС декларации;
  • Въвеждане и обработка на документи, свързани с касови операции, плащания по банков път, разчети с подотчетни лица, клиенти и доставчици;
  • Обработка на ТРЗ документи, на ведомости за заплати и платежни за осигуровки;
  • Изготвяне на справки, доклади, отчети, декларации съгласно българското законодателство;
  • Изготвяне на периодични счетоводни справки;
  • Участие в годишно счетоводно приключване.

За позицията оперативен счетоводител имаме следните изисквания:

  • висше икономическо образование и/или професионална стопанска гимназия(техникум);
  • опит в сферата на счетоводството;
  • много добра компютърна грамотност (Word, Excel, Internet), както и работа със счетоводни софтуери (ще се смята за предимство);
  • много добро познаване на нормативната уредба в областта на счетоводното и данъчното законодателство;
  • желание за усъвършенстване и бързо професионално развитие;
  • умения за работа в екип, положително отношение и мотивация за работа;

Можем да предложим:

  • Професионално усъвършенстване;
  • Позитивна и мотивираща работна среда, свързана с екипна работа и взаимопомощ;
  • Възможност за дългосрочна заетост;
  • Много добро заплащане и възможности за допълнително материално стимулиране;

Защо да изберете нас:

  • Ние сме компания с опит, която не спира да се развива и модернизира.
  • Броят на нашите клиенти непрекъснато се увеличава, което затвърждава стабилните ни позиции на пазара.
  • Старанието и положените усилия при нас се забелязват и оценяват.