Ad Premium

Главен Готвач

Antal International е глобална мрежа от експерти в подбора на персонал с представителство в над 35 държави с над 140 офиса. Antal присъства на българския пазар от създаването си през 2005г., а през 2023г. отвори нов офис – Витоша. С тази стратегическа стъпка, Antal International демонстрира отдадеността си да бъде една от водещите консултантски компании, предоставяща първокласни решения и услуги в подбора на персонал и Човешките ресурси.

За наш клиент – новооткриващ се 4* хотел в гр. София, част от реномирана международна верига, търсим опитен и мотивиран кандидат за ключовата позиция Главен Готвач.

Основни отговорности:

  • Организира и контролира цялостната дейност в кухнята
  • Обучава и ръководи екип от готвачи
  • Прилага високи стандарти за качество и презентация на храната
  • Изготвя менюта и специални предложения
  • Предлага и създава иновативни рецепти, които отговарят на категорията на хотела и предпочитанията на гостите
  • Спазва стандартите за работа във фирмата
  • Познава и прилага нормативната уредба на НАССР, всички норми и стандарти на РЗИ и БАБХ
  • Отговаря и контролира правилното съхранение и срок на годност на продуктите във всички складови и хладилни съоръжения
  • Следи за правилната експлоатация на всички съоръжения и материална база

Изисквания към кандидатите:

  • Минимум 3 години опит на такава или подобна позиция
  • Задълбочени познания в техниките за готвене и съвременните тенденции в кулинарията
  • Отлични организационни умения и способност за управление на времето
  • Опит в ръководенето на екип и насърчаването на позитивна работна среда
  • Силни комуникационни умения и
  • Отговорно и проактивно отношение

Компанията предлага:

  • Отлични условия на труд
  • Развитие във водеща хотелска верига
  • Работа по международен стандарт
  • Фирмени обучения
  • Допълнителни социални придобивки
  • Работа в мотивиран и амбициозен екип

Оценяваме всички кандидатури, но ще се свържем само с избраните за интервю кандидати.

Забележка: Ние насърчаваме всеки, който отговаря на посочените в обявата изисквания, да направи своята кандидатура. От своя страна гарантираме спазването на всички приложими национални закони, отнасящи се до конфиденциалността на личните данни и разглеждането на всеки един кандидат при равни условия и възможности. Лиценз №:3529/25.5.2023г.