Ad Premium

Банков служител обслужване на клиенти

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш партньор – устойчиво развиваща се банкова институция на българския пазар, част от топ 5 в банковия сектор за 2021 г. – търсим да назначим целеустремен и ориентиран към резултати професионалист на позиция:

Отговорности:

  • Презентиране, предлагане и продаване на пълната гама от банкови продукти и услуги
  • Успешно анализиране на клиентите и идентифициране на техните потребности
  • Откриване на разплащателни и депозитни сметки
  • Обработване на необходимата документация и извършване на банкови операции
  • Поддържане на актуални клиентските досиета и изпълняване на клиентските заявки
  • Развитие и изграждане на дългосрочни клиентски отношения

Изисквания:

  • Висше икономическо образование
  • Професионален опит в банковата сфера ще се счита за предимство
  • Отлични аналитични и организационни умения
  • Отлични комуникационни и презентационни умения
  • Добро владеене на английски език
  • Високо ниво на мотивация за постигане на резултати
  • Отлична компютърна грамотност

Компанията предлага:

  • Трудов договор с атрактивно възнаграждение
  • Включена в пакета 13-та заплата
  • Допълнителни финансови стимули на база постигнати резултати
  • Възможност за развитие и кариерно израстване в компанията
  • Отличен социален пакет
  • Отлични работни условия и въвеждащо обучение
  • Работа в млад, енергичен и мотивиран екип
  • Работа в стабилна компания, в която се ценят човешките качества

Ако възможността, да работите при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Лиценз № 2450 / 08.02.2018г