Касиер-Фактурист

Касиер-Фактурист BUDMAX Ltd. е българска компания за дистрибуция на материали за строителни и довършителни дейности с най-голямо национално покритие и търговска мрежа. Компанията е част от холдинга ARABESQUE, в който повечето фирми се специализират в различните сегменти на пазара на строителният бизнес. От създаването си BUDMAX Ltd. постоянно разширява своята дейност и днес за BUDMAX Ltd. работят повече от 100 професионално подготвени служители, които осъществяват над 800 доставки и сделки седмично. Търсим отговорна и мотивирана личност за позицията Kасиер

Отговорности:

  • издаване на фактури за продажби и кредитни известия
  • приема, проверява и класифицира първичните счетоводни документи свързани с продажбите;
  • работа с касов апарат и парични средства;
  • работа със SAP ERP система;
  • изготвяне на справки за нуждите на ръководството;
  • работа с ПОС терминално устройство

Изисквания:

  • компютърна грамотност;
  • повече информация за строителните материали е предимство;
  • организираност, прецизност и точност при изпълнение на служебните задължения;
  • лоялност и отговорност в работата;
  • умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме:

  • работа в престижна компания и динамична среда;
  • допълнителни социални придобивки

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Адрес на склада: гр. София, промишлена зона Илиянци, ул. Петър Панайотов 24Б