Ad Premium

Продавач-консултант за бебешки магазин

Търсим Продавач-консултант за бебешки магазин.

Основни отговорности:

∙ Консултиране на бъдещите родители, съобразено със специфичните им изисквания и нужди ∙ Представяне на продуктите и техните характеристики - на място и по телефона ∙ Демонстрация и помощ при използването на продуктите ∙ Аранжиране на стоките в шоурума, приемане и изпращане на стока от/в склад ∙ Работа с онлайн магазина

Изисквания:

∙ Отлични комуникативни и презентационни умения ∙ Позитивно отношение и инициативност ∙ Умения за работа в екип ∙ Добра компютърна грамотност (опитът в онлайн продажбите и работа с онлайн платформи е предимство) ∙ Владеене на английски език е предимство

Ние предлагаме:

∙ Отлично заплащане ∙ Допълнително финансово стимулиране, обвързано с постигнатите резултати ∙ Осигуровки върху реално брутно възнаграждение ∙ Специални цени и отстъпки за служители във физическите ни и онлайн магазини ∙ Ваучери за храна ∙ 8-часов работен ден (5-дневна работна седмица по график) ∙ Работа в млад екип ∙ Отлични възможности за фирмено обучение и професионално развитие ∙ Работа в уютна атмосфера, с хора, готови да помагат за бързата адаптация на всеки нов член на нашето семейство