Ad Premium

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР

НЮ СТАРТ е българска, бутикова компания, изградена от професионалисти. Основната ни дейност е свързана с посредничество при подбор и кариерно консултиране на персонал. Готови сме да подкрепим всички вас, които искате да дадете нов старт в кариерното си развитие като започнете мечтаната работа. Влагаме цялото си сърце в работата, защото вашите успехи са наша основна мисия.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Извършва всички планови, профилактични и аварийни ремонти, свързани с производственото оборудване.
  • Своевременно предоставя информация на своя ръководител и съответните заинтересовани служители по въпроси, свързани с електрическата поддръжка при аварийни ремонти на машини и съоръжения.
  • Участва във внедряване на ново или модифициране на съществуващо оборудване.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

  • 4-та година студент със заверено уверение от Университета за дипломиране.
  • Висше техническо образование в областта на електрониката/автоматиката; електротехниката;
  • Базови познания по английски език се считат за предимство.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Добро възнаграждение;
  • Допълнителен месечен бонус при постигнати резултати;
  • Осигурени униформа и храна за всяка работна смяна;
  • Безопасни условия на труд;
  • Теоретично и практическо входящо обучение;
  • Възможност за развитие според собственото ти желание и представяне.

*Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

НЮ СТАРТ ЕЙЧ АР СЪРВИСЕС притежава лиценз от Агенцията по заетостта № 3462/21.12.2022г. **