Обява Премиум

Помощник-фармацевт

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги в България. Част сме от водещата компания на фармацевтичния пазар – "Софарма Трейдинг" АД. През 2015 г. отвори врати първата ни аптека, а днес приветстваме клиентите си в над 200 обекта в страната, както и в нашия онлайн магазин и приложението SOpharmacy APP. Това, което ни отличава, е иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите чрез индивидуални консултации и съвети.

Стани един от нас, присъедини се към екипа на SOpharmacy аптека в ролята на

Помощник-фармацевт (възможност за работа на удобна локация в различни райони на гр. София)

Твоите отговорности:

  • Отлично индивидуално клиентско обслужване с позитивен и професионален подход
  • Идентифициране на нуждата на клиента, даване на професионален съвет и препоръка на подходящ продукт с цел взимане на информирано решение за покупка
  • Консултация за специфична номенклатура санитарни продукти
  • Фокусно популяризиране на предлаганите професионални услуги и продукти чрез активна комуникация с клиенти в обекта
  • Целенасочено изпълнение на приетите стандарти и политики на ниво обект

Нашите очаквания:

  • Висше образование – Помощник-фармацевт
  • Инициативност и отвореност към промяна
  • Организираност и отговорност към постигане на заложените цели
  • Умения за консултиране на клиенти

Нашето предложение:

  • Атрактивно възнаграждение, бонусна схема и ваучери за храна
  • Допълнително здравно осигуряване и възможност за включване на членове на семейството към него на преференциални условия
  • Коректни и изрядни работодателски практики – пълни осигуровки и изплащане на всички изработени часове
  • 2 комплекта висококачествено работно облекло
  • Подкрепа от ментор и структурирана обучителна програма
  • Бонус за препоръчан служител
  • Работа на удобна локация
  • Възможност за ползване на корпоративни отстъпки
  • Възможност за кариерно развитие
  • Комплимент от работодателя при различни поводи
  • Възможност за закупуване на карта за спорт на преференциална цена
  • Преференциални цени в почивните бази на Софарма
  • 1 допълнителен ден отпуск за всяка година при над 5 години стаж (до 5 дни)
  • Програма за психологическа подкрепа

Ако предложението представлява интерес за теб, моля, изпрати ни актуална автобиография. Твоята кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД. Оценяваме всички изпратени кандидатури, но обръщаме внимание, че ще се свържем само с кандидати, одобрени по документи.