Пиколо

Sense Hotel, част от групата Design Hotels е разположен в самия център на София.

Хотелът е проектиран и построен с идеята да бъде забележителност на столицата и да предлага луксозен бутиков продукт и услуги. Sense Hotel предлага 71 стаи и апартаменти, две конферентни зали, лоби бар, панорамен бар на последния етаж, със забележителна гледка към града, Уелнес център и подземен паркинг.

За нашия Фронт офис екип, търсим да назначим усмихната, енергична и коректна личност за позицията ПИКОЛО

Вашите задължения ще бъдат: • Посрещане на гостите на хотела • Приемане и осигуряване на коректен и бърз пренос на багажа на гостите от и до стаите • Поддържане на реда и охраняване на ключовете на колите на гостите и/или други гостенски или специални ключове, спазвайки вътрешните политики на хотела • Осигуряване правилно и навременно доставяне на поща, съобщения, пратки и други до гостите на хотела • Съдействие на гостите с паркирането на техните автомобили

За да бъдете успешен в тази роля от Вас ще очакваме: • Да сте усмихнат и позитивен • Да притежавате отличен Отличен подход при работа, свързана с обслужване на гости на хотела • Английски език на добро разговорно ниво • Добри комуникативни умения и такива за работа в екип • Валидна шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме: • Отлични условия на труд и възнаграждение • Допълнителен ден платен отпуск по случай Вашия рожден ден • Ваучер за вечеря подарък, по случай Вашия рожден ден • Вкусен обяд или вечеря, когато сте на смяна • Работа на смени • Униформа

Ако отговаряте на изискванията и припознавате себе си в описаната роля, моля, кандидатствайте с автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни. „БЛВД“ ООД ще обработи предоставените данни само за целите на настоящия подбор и в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 и Закона за защита на личните данни.