Обява Премиум про

Маркетинг Мениджър

Cooolbox е високотехнологична телекомуникационна компания. Изградили сме собствена оптична AON FTTH мрежа, чрез която предоставяме интернет услуги от ново поколение в София, Пловдив и Велико Търново. Търсим мотивирани и талантливи професионалисти, които искат да се присъединят към нашия динамичен екип.

Описание на длъжността и отговорности:

  • Стратегия и планиране - изготвяне на цялостна маркетингова стратегия в сътрудничество с търговския директор.
  • Изпълнение на стратегията - ефективна реализация и управление на маркетинговия бюджет.
  • Онлайн присъствие - организация и координация на онлайн маркетингови и рекламни кампании, както и управление на съдържанието на сайта и социалните мрежи.
  • Комуникация и сътрудничество - създаване на задания и скриптове за вътрешни отдели и външни партньори.

Изисквания:

  • Минимум 3 години опит на подобна позиция.
  • Подходящо образование в областта на маркетинга.
  • Способност за управление на множество инициативи и приоритизиране на задачи.
  • Креативност в привличането на внимание към услугите на компанията.
  • Ентусиазъм, гъвкавост и „мога да направя“ нагласа.
  • Отлични комуникативни умения на български и английски език.

Предлагаме:

  • Интересна и динамична работа на пълен работен ден (понеделник до петък).
  • Конкурентно заплащане, съобразено с вашите умения и опит.
  • Приятна атмосфера в модерен офис.
  • Възможност за професионално развитие и обучение.
  • Работа в мотивиран coool екип от професионалисти.