Транжори за Швейцария

"Балканинвест ЕУ" ЕООД е регистрирана българска агенция за подбор на персонал, предоставяща консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г.

В момента търсим опитен

Транжори

за наш клиент в Швейцария (Град Лис, близо до Берн)

Задачи: Цялата работа по линията на рязане, като одиране и обезкостяване на разфасовките (шунка, страни, филе и гърди)

Изисквания:

2+ години професионален опит в Месокомбинат

Базово ниво на немски език (А1) - задължително условие

Обучение за месар/транжор или подобно - голямо предимство

Желание да изкарате курс по немски език на място, който компанията заплаща (в извънработно време)

Професионален и структуриран подход, Независим и съвестен начин на работа, Отлични умения за работа в екип, Индивидуална работа и ангажираност

Желание за работа от 5 сутринта

Физическа подготовка, защото работата е тежка

Нашият клиент предлага:

Швейцарски трудов договор

4000 Евро нетна работна заплата (5000 Евро бруто)

Динамична среда в успешна компания

Модерно работно място

Ако предложението ни представляват интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

All information provided will be treated confidentially. Balkaninvest with recruitment license № 1757 and № 1758 issued by the National Agency of Employment.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. „Балканинвест.ЕУ“ ЕООД е лицензирана фирма за извършване на подбор и посредническа дейност, с лицензни номера 1757и 1758, издадени от Министерство на труда и социалната политика.