Digital Marketing Specialist

За нас : ХОУМ ИНФИНИТИ ДС е компания, специализирана в дистрибуцията на чуждестранни брандове на територията на България и Балканския полуостров. Нашето портфолио е силно диверсифицирано, като обхваща търговия с бяла техника, медицински и фармацевтични изделия, както и премиум брандове от хранително-вкусовата промишленост. Компанията покрива всички основни канали за продажба, сред които хотели, заведения, големи и малки ритейлъти, аптеки, дрогерии, както и онлайн продажби чрез специализирани монобранд магазини. Търсим маркетинг специалист, който да покрие цялостно рекламната дейност и позиционирането на брандовете в онлайн пространството. Изисквания за позицията:

  1. Минимум 3 години опит в сферата на дигиталния маркетинг. (Предимство би било, ако е и в eCommerce сферата.)
  2. Задълбочени познания за работа с платформите Google Analytics, Google Ads, инструментариума на Meta Business Suite, Google Search console.
  3. Опит в управлението на рекламни бюджети над 40 000 лв. на месец.
  4. Опит в създаването на имейл кампании.
  5. Отлично владеене на английски език.
  6. Отлични комуникационни умения и готовност за работа в екип.
  7. Огромно предимство би било познания по графичен дизайн и умения за създаване на визуално съдържание и криейтиви.

Задължения:

  1. Изграждане и реализиране на цялостна маркетинг стратегия за всеки отделен бранд.
  2. Създаване на рекламни кампании в Google и Facebook.
  3. Оптимизация на бюджетите и ефективно скалиране на кампаниите.
  4. Създаване на съдържание и управление на социални мрежи.
  5. Комуникация с други брандове за съвместни рекламни кампании.
  6. Подбор и комуникация с инфлуенсъри.
  7. Създаване на имейл / вайбър кампании. Какво предлагаме:
  8. Присъединяване в началото към млада и бързо развиваща се компания.
  9. Атрактивно възнаграждение.
  10. Ваучери за храна.
  11. Гъвкаво работно време.
  12. Творческа свобода на действие
  13. Работа в млад и амбициозен екип.
  14. Трудов / граждански договор