Обява Премиум

Senior Windows System Administrator

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота наотделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашитекандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор - доказана компания в healthcare сектора. Търсим опитен и отговорен професионалист за позицията Senior Windows System Administrator.

Основни отговорности:‍

  • Инсталиране, конфигуриране, обновяване и поддръжка на Windows Server операционни системи;
  • Осигуряване на сигурността на сървърите, включително инсталиране и конфигуриране, защитни стени и други инструменти за сигурност;
  • Отстраняване на неизправности и решаване на възникнали софтуерни и хардуерни проблеми;
  • Конфигуриране и управление на мрежови маршрутизатори, суичове и други мрежови устройства;
  • Осигуряване на сигурността на Firebird базите данни;
  • Осигуряване на сигурността на Mikrotik рутерите;
  • онфигуриране и управление на VPN връзки.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение, пакет от социални придобивки;
  • Добри работни условия;
  • Отлични възможности за разширяване на квалификациите и професионално развитие в рамките на компанията.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Над 7 години опит в администриране на Windows Server;
  • Администриране на Windows;
  • Задълбочени познания и практически опит в мрежови протоколи, рутиране и firewall;
  • Инсталация и администриране на firebird;
  • Практически опит и познания в mikrotik;
  • Познания и опит с VPN и сигурност.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2280/22.05.2017.