Обява Премиум про

Експерт Логистика и Кореспонденции, отдел Операции с карти и разплащания

Пощенска банка има над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител за позицията на:

Експерт Логистика и Кореспонденции в отдел Операции с карти и разплащания

Основни отговорности:

  • Персонализация на карти, подготовка на пратки и изпращане на пратки към клиенти на Банката. Проследяване на пратки.
  • Оказване на съдействие и обработване на заявки в тикет система на Банката и проследяване нивото на обработка.
  • Отговор на запитвания, постъпили от страна на клонова мрежа и/или клиенти по отношение на обслужваните продукти;
  • Обработка, подготвяне и изпращане на задържани карти.
  • Подготовка на бази и изпращане на уведомления към клиентите за доставени банкови карти.
  • Изготвяне и изпращане на отчети към съответните звена в Банката и извън нея.
  • Обработка на файлове, отчети и регистри за произведени карти и ПИН.
  • Администриране на складови наличности и иницииране на поръчки.
  • Комуникация с вендори, доставчици, производители.
  • Комуникация с картови схеми, проследяване на мандати и изисквания.
  • Подготовка и изпращане на извлечения по кредитни карти.

Изисквания за позицията са:

  • Висше образование
  • Компютърна грамотност: Word, Excel, PowerPoint
  • Добро ниво на владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Аналитично мислене
  • Умения за анализ на финансови данни
  • Умение за работа с цифрови данни
  • Умения за управление на проекти

Предлагаме ти:

  • Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
  • Възможност за професионално и личностно развитие
  • Ясно дефинирани кариерни пътеки
  • Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
  • Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
  • Работа в приятелскa и динамична среда
  • Карта Multisport на преференциална цена
  • Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка на jobs@postbank.bg