Помощник-фармацевт

Изисквания:

  • Висше фармацевтично образование;
  • Добро познаване на – лекарствени продукти, хранителни добавки, медицинска и фирмена козметика;
  • Работа с НЗОК;
  • Мотивация за дългосрочно професионално развитие;
  • Компютърна грамотност;
  • Приветлив външен вид;
  • Висока степен на комуникативност и разбиране на клиенти и колеги;
  • Професионална мотивация, позитивно отношение, лоялност;

Отговорности:

  • Отпускане на лекарства по лекарско предписание;
  • Продажба на медицинска козметика;
  • Професионално отношение към клиентите и консултациии;

Ние предлагаме:

  • добра пазарно ориентирана заплата ,
  • възможност да се присъедините към просперираща компания
  • колегиалност и приятен екип
  • възможност за дългосрочно професионално развитие
  • усъвършенстване чрез курсове и др.форми на обучение
  • финансова стабилност
  • ваучери за храна и/или карта Мултиспорт

Телефон за контакт: 0896/890-380

С одобрените по документи кандидати ще се свържем за провеждане на интервю. Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.