Обява Премиум

Моден Консултант - Луксознa Мъжкa Конфекция

В ManpowerGroup вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен във една от най-големите индустрии в света.

Отговорности:

  • Вземане на размери и обслужване на клиенти относно техните модни избори;
  • Активна комуникация с клиенти за предлагане на луксозни мъжки стоки, в това число костюми, платове и други модни материали;
  • Консултиране на клиентите при по-специфични поръчки и изисквания;
  • Комуникация с външни доставчици.

Изисквания:

  • Опит в продажбите, предпочитано в областта на мъжката мода;
  • Владеене на английски език;
  • Търговски опит ще се счита за предимство.
  • Локация и работно време:
  • Локация: ул. Георги С. Раковски 92, център на София;
  • Работно време: от 9:00 до 18:00 часа;
  • 5 дневна работна седмица.

Условията, които предлагаме:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Бонусна система;
  • Обучения и възможности за професионално развитие;
  • Вдъхновяваща и динамична работна среда в областта на луксозната мъжка мода.

Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.