Обява Премиум

Специалист връзка с клиенти с НЕМСКИ ЕЗИК

Търсим ентусиазирани и енергични хора за ролята на "Специалист връзка с клиенти с немски език" за една от най-големите BPO компании.

Предлагаме ви възможност за:

  • Стартов бонус от 1000 лева при стартиране
  • Стартово възнаграздение: 2300 - 4000 лв.
  • Отлична бонусна система
  • Гъвкаво работно време
  • Възможност за работа на смени от 4, 6 или 8 часа
  • Възможност за работа от вкъщи след успешно въвеждане в работата.

Отговорности:

  • Обработка на заявки за промени условията на услугите
  • Приемане и осъществяване на входящи и изходящи обаждания;
  • Осъществяване на продажби на предлаганите услуги от компанията.

Изисквания:

  • Добри комуникативни умения;
  • Отлично владеене на немски език;
  • Умение да работите в екип;
  • Отговорност и прецизност.

Ако си готов за нови предизвикателства и възможности, изпрати ни актуална автобиография.

"Б.А.Б. Консулт" ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал (регистрационен номер 3051/2020 г.) в Агенция по заетостта, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!