Дентален асистент

Дентален асистент Ейч Ар Стил ЕООД е HR компания, специализирана в подбор на персонал, като същевременно предлага широка гама от услуги в управлението на човешките ресурси.

За наш клиент - високотехнологична дентална клиника, търсим да назначим отговорен и мотивиран професионалист на позиция ДЕНТАЛЕН АСИСТЕНТ.

Отговорности:

  • Асистира на лекаря по дентална медицина, спазвайки установените протоколи за работа в клиниката
  • Осигурява предварителна подготовка на кабинета, изцяло съобразена с манипулациите за съответния пациент
  • Посреща и настанява пациентите в кабинета
  • Следи и се грижи за стерилизацията на инструментите и ежедневната работа с автоклав
  • Следи и описва използваните материали и съдейства за поръчката на нови такива
  • Следи и осигурява чистота в кабинета

Изисквания:

  • Опит на същата или сходна длъжност
  • Добри комуникативни умения
  • Възможност за лесна адаптация и работа в екип
  • Компютърна грамотност
  • Английски език на работно ниво

Компанията предлага:

  • Работа с модерна технология
  • Отлични условия на труд
  • Коректно отношение
  • 20 дни платен годишен отпуск

Работно време: 8:30 - 17:00 с 30 минути почивка 12:00 - 20:30 с 30 минути почивка По график 1 работна събота в месеца, почива се в следващия понеделник, за да има 2 дни междуседмична почивка. Локация - в близост до метро станция Хаджи Димитър.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и ще получат обратна връзка. Личните данни, които доброволно се предоставят, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

„Ейч Ар Стил“ ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 3631.