Обява Премиум

Технически ръководител - строителство

Dynamic Talent Management е млада бързоразвиваща се компания със специален фокус върху аутсорснатия HR.

Ние сме ангажирани с намирането на най-добрите таланти за нашите клиенти, както и с подпомагането на вашето професионално развитие и успешна адаптация в работната среда. Вярваме в сътрудничеството и възможността да създадем нещо изключително заедно!

За наш клиент в строителния сектор търсим амбициозен и компетентен технически ръководител, който да бъде отговорен за координирането и управлението на различни строителни проекти. Ако вие сте човекът, който обича да работи в динамична среда и търси възможности за постоянно развитие, то тази позиция е точно за вас.

Отговорности и задължения:

• Организиране и управление на процеса на изпълнение на различни строителни обекти (офиси, магазини, жилища);

• Ежедневно управление на технологичните процеси, координиране на работата на технически консултанти, ангажирани в проектите на клиентите;

• Уверяване в правилното наличие на материали преди стартиране на работата и предоставяне на ясни указания за работната етика и отговорности на служителите в компанията;

• Координиране и контрол на работниците, свързани с изпълнението на проектите;

• Подготовка на седмични/месечни доклади за напредъка по проектите, финансово управление и съобщаване на инвеститорите;

• Планиране и организиране на срещи със съществуващи и потенциални клиенти;

• Подготовка на съществени доклади за всеки проект и предприемане на необходимите действия в съответствие със задачите и изискванията на проекта;

• Осигуряване на високо качество на изпълнението на всички дейности.

Изисквания:

• Висше образование в областта на Строителство, Архитектура, Инженеринг или сходно;

• Минимум 3 години опит в съответната сфера;

• Отлични компютърни умения.

Необходими умения и качества:

• Енергичност и фокус върху работата в динамична среда;

• Изключителни организационни умения;

• Лоялност и ангажираност;

• Бързина, точност и гъвкавост.

• Шофьорска книжка

Работодателя предоставя:

• Атрактивно възнаграждение и конкурентни условия на труд;

• Възможности за професионално развитие и растеж;

• Положителна и стимулираща работна обстановка;

• Интересни и разнообразни проекти;

• Служебен телефон и автомобил.

Ако сте отговорният, организиран и амбициозен професионалист, който обича предизвикателствата и търси възможности за лично развитие, моля, изпратете вашето актуално CV.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ДТ МЕНИДЖМЪНТ ЕООД притежава Лиценз за посредническа дейност по наемане на персонал, издаден от Министерство на труда и социалната политика №3417/13.10.2022