Барман

Барман

Клуб "Плажна Фиеста" е семеен плувен комплекс в град Кюстендил, който отвори врати през лятотото на 2007 година. Оттогава посрещаме хора от България и чужбина, които се наслаждават на минералната вода в басейните, свежите напитки и красивата панорамна гледка.

Търсим нови попълнения за нашия екип за този сезон.

Нашите изисквания:

  • Комуникативност, общителност и умения за работа с клиентите
  • Готовност за работа в динамична среда
  • Отлична работа в екип
  • Коректно отношение и отговорност към работата

Вашите задължения:

  • Поддръжка на чистотата на бара
  • Изпълнение на поръчките на сервитьорите
  • Зареждане на хладилници
  • Даване на заявки и приемане на стока

Ние предлагаме:

  • Трудов договор
  • Добри условия за работа
  • Работно време на смени
  • Коректно отношение
  • Редовно заплащане
  • Работа в млад екип
  • Фирмено обучение
  • Работно облекло
  • Безплатно ползване на клуба извън работно време
  • Бонуси

Заплата: 1400 лева нето (плюс бакшиши)

Ако отговаряте на условията и проявявате интерес, изпратете ни CV или ни се обадете на 0897888540.