Обява Премиум

Консултант с испански език

The Adecco Group е световният лидер в сферата на човешките ресурси и е една от компаниите в листата на Global Fortune 500. В Adecco ежедневно свързваме над 700 000 души от 60 държави по света с възможности за работа при водещи и проверени работодатели. Но нашата цел надхвърля просто да намираме нова работа за хората – нашата цел е да помогнем на Вас да откриете пълноценна работа, идеалната позиция, на която ще правите това, което обичате. А това не е просто работа за нас, това е нашата страст!

За един от нашите доверени партньори, международна компания, лидер в областта си, търсим Консултант с испански език.

Отговорности:

  • Комуникация с клиенти по имейл или по телефон и отговаряне на запитвания
  • Разрешаване на проблеми с продукти/услуги и предоставяне на текуща помощ на клиенти
  • Обработка за запитвания
  • Проверка и записване на данни или документация в система
  • Обработване на информация и поддръжка на база данни

Изисквания:

  • Отлично владеене на писмен и говорим испански език
  • Добро владеене на английски език
  • Предишен опит в активна комуникация с клиенти
  • Добра работа в екип
  • Добра организираност
  • Умения за боравене с Майкрософт офис пакет

Какво предлагаме:

  • Атрактивна заплата
  • Допълнително здравно осигуряване с дентална помощ
  • Ваучери за храна
  • Удобна офис локация и хибриден модел на работа
  • Обучителни програми и фирмени събития

*Ако имате интерес да се присъедините към нов и динамичен екип, да приложите своите знания и умения, изпратете своята кандидатура още днес. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/ 08.12.2014