ОХРАНИТЕЛИ АВТОПАТРУЛ

„Тайгър Секюрити“ EООД е фирма в сферата на охранителните услуги в България. Към настоящия момент Дружеството предлага всички услуги в сферата на сигурността: Kомплексни охранителни услуги за корпоративни клиенти, инкасо, лична охрана, физическа охрана, охрана със СОТ и Видеонаблюдение. Поради разширяване на дейността ни набираме кандидати за позицията "ОХРАНИТЕЛИ АВТОПАТРУЛ".

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

  • Диплом за завършено средно образование;
  • Шофьорска книжка кат. В (минимум стаж 1 год.);
  • Добро познаване на пътната мрежа в регион Варна;
  • Умение за работа в екип;
  • Чисто съдебно минало.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Изпълнява конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Коректни трудови взаимоотношения;
  • Трудов договор на пълно работно време и осигуряване върху брутното възнаграждение;
  • Работен режим на смени по утвърден график.

Ако нашето предложение Ви интересува, моля да изпратите CV на български език придружено с актуална снимка.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.„Тайгър Секюрити“ EООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.

„Тайгър Секюрити“ EООД си запазва правото да се свърже само с преминалите предварителния подбор по документи кандидати.