Обява Премиум

Продавач-консултант

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света. Във връзка с дейността на наш клиент, търсим да назначим:

Изисквания:

• Диплома за завършено средно образование;

• Търговски нюх;

• Желание за постигане на резултати;

• Опит в сферата на продажбите ще се счита за предимство;

• Добро познание на английски език е предимство.

Задължения:

• Експертно консултиране на клиентите;

• Бързо и коректно обслужване на клиентите с разплащания в брой или с карти;

• Боравене с парични средства;

• Ефективна работа и търговско поведение;

• Професионално представяне на продуктите.

Ние предлагаме:

• Приятна работна обстановка;

• Фирмено обучение;

• Реализация в динамична, развиваща се и модерна компания;

• Атрактивна бонус система;

• Локация- Ринг мол;

• Работа по предварително изготвен график (8 часови смени, 5 на 2);

• Месечно възнаграждение - от 1200 до 1 400 лв. нетно/чисто.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014.